Centrum služeb pro neslyšící a nedoslýchavé, o.p.s.

28. řijna 286/10
702 00 Ostrava

+420 730 542 933
csnn@csnn.cz

O nás

Centrum služeb pro neslyšící a nedoslýchavé, o.p.s. (CSNN) poskytuje tlumočnické služby a základní sociální poradenství pro neslyšící a nedoslýchavé osoby v celém Moravskoslezském kraji. Tlumočení poskytujeme jak ambulantně, tak terénně. Veškeré naše služby jsou poskytovány bezplatně.

Přijďte nás navštívit! Adresa: 28. řijna 286/10, Ostrava, každé pondělí od 08:00 do 17:00 a ve středu od 08:00 do 17:00.

 

Poslání organizace

Posláním organizace je poskytovat tlumočení, základní poradenství a obecně prospěšné aktivity občanům se sluchovým postižením profesionálním způsobem na území Moravskoslezského kraje a šířit osvětu vůči veřejnosti k překonání komunikačních bariér.

Vize organizace

Vizí organizace je přispět k plnohodnotnému životu osob se sluchovým postižením.

 

Exkurze pro osoby se sluchovým postižením

14.03.2018 07:25

Centrum služeb pro neslyšící a nedoslýchavé, o.p.s. ve spolupráci s Moravskoslezskou vědeckou knihovnou v Ostravě Vás srdečně zvou na 

Exkurzi pro osoby se sluchovým postižením v Moravskoslezské vědecké knihovně Ostrava.

Kdy? V úterý 10. dubna 2018 od 16:00 hod.

Kde? Začneme v oddělení speciálních fondů na ulici Prokešovo náměstí 9 v Ostravě (levé křídlo Nové radnice) a poté si prohlédneme další oddělení knihovny.

Na co se můžete těšit? Kromě představení služeb knihovny Vás čeká také ukázka dokumentů k vypůjčení a ukázka objednávání knih přes online katalog.

Celý průběh exkurze bude tlumočen do českého znakového jazyka.

Exkurze je pro všechny návštěvníky bezplatná! Zájemci se mohou v rámci exkurze v knihovně také zdarma zaregistrovat!

Neváhejte a přijďte! Těšíme se na Vás!