Centrum služeb pro neslyšící a nedoslýchavé, o.p.s.

28. řijna 286/10
702 00 Ostrava

+420 730 542 933
csnn@csnn.cz

O nás

Centrum služeb pro neslyšící a nedoslýchavé, o.p.s. (CSNN) poskytuje tlumočnické služby a základní sociální poradenství pro neslyšící a nedoslýchavé osoby v celém Moravskoslezském kraji. Tlumočení poskytujeme jak ambulantně, tak terénně. Veškeré naše služby jsou poskytovány bezplatně.

Přijďte nás navštívit! Adresa: 28. řijna 286/10, Ostrava, každé pondělí od 08:00 do 17:00 a ve středu od 08:00 do 17:00.

 

Poslání organizace

Posláním organizace je poskytovat tlumočení, základní poradenství a obecně prospěšné aktivity občanům se sluchovým postižením profesionálním způsobem na území Moravskoslezského kraje a šířit osvětu vůči veřejnosti k překonání komunikačních bariér.

Vize organizace

Vizí organizace je přispět k plnohodnotnému životu osob se sluchovým postižením.

 

Novinky v roce 2015

01.01.2015 22:42

Milí klienti, návštěvníci našeho webu a neslyšící a nedoslýchaví občané,

naše centrum Vám přeje úspěšný rok 2015 a mnoho úspěchů v něm. Zároveň bychom Vám, alespoň krátce, rádi představili novinky naší služby v roce 2015.

Připravili jsme pro Vás výrazné navýšení kapacity našich služeb, kdy jsme přijali dvě nové tlumočnice. Zvýší se tak naše dostupnost jak v terénním tlumočení, tak i v ambulanci. Nadále budeme podporovat a rozšiřovat naši spolupráci s Městskou knihovnou Ostrava a dalšími partnery. Pro úspěch minulého ročníku připravujeme další Galavečer neslyšících, který se uskuteční v březnu.

Také plánujeme zpříjemnit naše zázemí, změny očekávejte již brzy :). Budeme rádi i za jakékoliv Vaše náměty, jak zvýšit kvalitu naší prace a co vše upravit, aby Vám naše služby vyhovovaly co nejvíce - jsme tady pro Vás!

Za Centrum služeb pro neslyšící a nedoslýchavé, o.p.s.

Aneta Hašková, ředitelka