Centrum služeb pro neslyšící a nedoslýchavé, o.p.s.

28. řijna 286/10
702 00 Ostrava

+420 730 542 933
csnn@csnn.cz

O nás

Centrum služeb pro neslyšící a nedoslýchavé, o.p.s. (CSNN) poskytuje tlumočnické služby a základní sociální poradenství pro neslyšící a nedoslýchavé osoby v celém Moravskoslezském kraji. Tlumočení poskytujeme jak ambulantně, tak terénně. Veškeré naše služby jsou poskytovány bezplatně.

Přijďte nás navštívit! Adresa: 28. řijna 286/10, Ostrava, každé pondělí od 08:00 do 17:00 a ve středu od 08:00 do 17:00.

 

Poslání organizace

Posláním organizace je poskytovat tlumočení, základní poradenství a obecně prospěšné aktivity občanům se sluchovým postižením profesionálním způsobem na území Moravskoslezského kraje a šířit osvětu vůči veřejnosti k překonání komunikačních bariér.

Vize organizace

Vizí organizace je přispět k plnohodnotnému životu osob se sluchovým postižením.

 

Volná pracovní místa

Hledáme přepisovatele

Máte absolvovány kurzy rychlopsaní nebo státnice z psaní všemi deseti? Nebo ještě lepé přepisovatelské kurzy? Zajímá vás tato problematika? Kontaktujte nás. Mrkneme se, jak vám to jde, řekneme co je potřeba vylepšit a případně se domluvíme na spolupráci. Přepisovatele zaměstnáváme na DPP a jde o velmi flexibilní práci.

Hledáme fundraisera

Lákají vás výzvy? Rozumíte vyhledávání finančních a projektových příležitostí? Pojďte se s námi podílet na tvorbě dlouhodobé a krátkodobé fundraisingové strategie organizace. Rádi vás přivítáme do našeho týmu!
 

Hledáme neslyšícího lektora znakového jazyka

Jste neslyšící a vaše znalost českého znakového jazyka je na výborné úrovni? Máte přehled o světě a kultuře neslyšících? Rádi byste rozšíříli znakový jazyk mezi slyšící osoby? Kontaktujte nás!

Zaujali jsme vás? Kontaktujte nás na emailu csnn@csnn.cz! Těšíme se na spolupráci.