Centrum služeb pro neslyšící a nedoslýchavé, o.p.s.

28. řijna 286/10
702 00 Ostrava

+420 730 542 933
csnn@csnn.cz

O nás

Centrum služeb pro neslyšící a nedoslýchavé, o.p.s. (CSNN) poskytuje tlumočnické služby a základní sociální poradenství pro neslyšící a nedoslýchavé osoby v celém Moravskoslezském kraji. Tlumočení poskytujeme jak ambulantně, tak terénně. Veškeré naše služby jsou poskytovány bezplatně.

Přijďte nás navštívit! Adresa: 28. řijna 286/10, Ostrava, každé pondělí od 08:00 do 17:00 a ve středu od 08:00 do 17:00.

 

Poslání organizace

Posláním organizace je poskytovat tlumočení, základní poradenství a obecně prospěšné aktivity občanům se sluchovým postižením profesionálním způsobem na území Moravskoslezského kraje a šířit osvětu vůči veřejnosti k překonání komunikačních bariér.

Vize organizace

Vizí organizace je přispět k plnohodnotnému životu osob se sluchovým postižením.

 

Komerční služby

Tlumočení do českého znakového jazyka/ přepis mluvené řeči
 

Tlumočení do českého znakového jazyka a přepis mluvené řeči je dle zákona poskytováno bezplatně v běžných životních situacích - např. návštěva lékaře, jednání na úřadech, také v případě soudního řízení, na policii ČR a ve školství.

 

Rádi vám ale zajistíme tlumočení a přepis na akcích – např. na konferenci, školení, semináři, pracovní poradě, obchodních jednáních a na mnoha dalších akcích veřejného a kulturního života. Rádi vám připravíme kalkulaci na míru – neváhejte nás kontaktovat. Níže orientační ceník ke stažení.

 

 

KE STAŽENÍ:
 
 
Zhotovení videozáznamu v českém znakovém jazyce

Potřebujete natočit videopozvánku, videoreportáž nebo jiný videoklip v českém znakovém jazyce?  Nemáte k dispozici nikoho, kdo by ovládal český znakový jazyk? Neváhejte a obraťte se na nás! Naše organizace Vám ráda pomůže s natočením požadovaného videozáznamu v českém znakovém jazyce na základě níže předloženého ceníku. 

 

 

KE STAŽENÍ:

CSNN_ceník_návazných_služeb_videa.pdf